Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului pentru gestionarea câinilor fără stăpân al Comunei Scobinți, Judetul Iași

Număr anunț
PC1003020
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281.250 RON
Valoare atribuită
0,01 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
30.06.2025 16:31
Anunț de atribuire
PCA1003026
Termen limită
15.07.2025 12:00
Documentație de atribuire
DF1249113

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SERV-VET IMPEX SRL CUI RO 15410270

Valoare atribuită

0,01 RON

din 281.250 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 281.249,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.