Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului de gestionare a cainilor fara stapan din Comuna Topliceni
- Număr anunț
- SCN1164675
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
- Furnizor / câștigător
- VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2025 12:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1123961
- Termen limită
- 15.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248985
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -DELEGARE GESTIUNE-TOPLICENI-semnat.pdf
- CONTRACT DELEGARE GESTIUNE-TOPLICENI-semnat.pdf
- FisaDate_DF1248985.pdf
- FORMULARE-DELEGARE SI GESTIUNE CAINI-TOPLICENI-semnat.pdf
- Formulare si modele de documente - Concesiune caini fara stapan -TOPLICENI-semnat.pdf
- REGULAMENT DE ORGANIZARE SI FUNCTIONARE ECARISAJ- TOPLICENI-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Valoare atribuită
126.000 RON
din 126.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro