Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat

Furnizare de materiale didactice specifice în cadrul proiectului „Dotarea unităților de învățământ din municipiul Turnu Măgurele, județul Teleorman”, cod F-PNRR-Dotari-2023-5481

Număr anunț
SCN1164660
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656.104 RON
Valoare atribuită
599.888 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
30.06.2025 09:37
Anunț de atribuire
SCNA1126469
Termen limită
14.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249020

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

599.888 RON

din 656.104 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 56.216 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.