Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
SERVICII DE ACTUALIZARE SISTEM INFORMATIC INTEGRAT DE MANAGEMENT - SIVECO APPLICATIONS 2011 la SVAP2025
- Număr anunț
- SCN1164732
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. (CUI 41963989)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 259.208 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2025 14:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1124141
- Termen limită
- 15.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249167
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- SERVICII DE ACTUALIZARE SISTEM INFORMATIC.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249167.pdf
- Formulare _Servicii de actualizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
259.208 RON
din 260.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 792 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.