Atribuită Cumpărare directă

CENTURA GARDIAN, PORT SPRAY 90GR

Număr anunț
DA35863361
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI 20415711)
Furnizor / câștigător
HUNTER STAR SRL (CUI 22183987)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
582,33 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,33 RON