Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Aparate masurare prize pamant – APP (noncontact)
- Număr anunț
- SCN1164702
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.090 RON
- Valoare atribuită
- 351.300 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2025 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1126019
- Termen limită
- 15.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249099
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Aparate masurare prize pamant (2025).pdf.p7s
- FisaDate_DF1249099.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
351.300 RON
din 392.090 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 40.790 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.