Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achiziționarea de Produse Educaționale STE(A)M
- Număr anunț
- SCN1164824
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 156 (CUI 32112991)
- Furnizor / câștigător
- BIMOPI GROUP SRL (CUI 33948740)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.235,76 RON
- Valoare atribuită
- 348.853 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2025 19:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1126744
- Termen limită
- 16.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249441
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini STE(A)M 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249441.pdf
- Formulare STE(A)M.pdf.p7s
- Model Contract STE(A)M.pdf.p7s
- Strategia de contractare STE(A)M.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIMOPI GROUP SRL CUI ro33948740
Valoare atribuită
348.853 RON
din 360.235,76 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 11.382,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.