Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia: “ÎNFIINȚARE SISTEM INTELIGENT DE MONITORIZARE ȘI SIGURANȚĂ A SPAȚIULUI PUBLIC ÎN COMUNA RUGINOASA, JUDETUL IASI (CCTV)” (lot 1) si STATII DE INCARCARCARE ELECTRICA (LOT2)
- Număr anunț
- CN1083046
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUGINOASA (PRIMARIA RUGINOASA JUD IASI) (CUI 4541378)
- Furnizor / câștigător
- INBIT SRL (CUI 1978913)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900.857,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.879.600,56 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2025 18:45
- Anunț de atribuire
- CAN1161858
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249293
Documente
Documentația de atribuire
- 03.1 PTH, devize semnat TVCI Ruginoasa - fara preturi.part1.rar
- 03.1 PTH, devize semnat TVCI Ruginoasa - fara preturi.part2.rar
- 03.1 PTH, devize semnat TVCI Ruginoasa - fara preturi.part3.rar
- 03.1 PTH, devize semnat TVCI Ruginoasa - fara preturi.part4.rar
- 04._1. Formulare executie_RUGINOASA.docx.p7s
- 04._2. Formular_Propunere tehnica - Lucrari_RUGINOASA.docx.p7s
- 05. Model Contract executie lucrari_RUGINOASA.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf
- F3_FV semnat.pdf
- FisaDate_DF1249293.pdf
- Fise tehnice finale_sistem de supraveghere.pdf
- fise tehnice obligatorii statii.pdf
- Proiect tehnic Statii.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.900.857,51 RON Adjudecat: 1.879.600,56 RON
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INBIT SRL CUI RO1978913
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VELIS AG S.R.L. CUI RO27504298
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Valoare atribuită
1.879.600,56 RON
din 1.900.857,51 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 21.256,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.