Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Achiziție utilaj UNIMOG pentru dotarea serviciului de gospodărire comunala al Comunei Bicazu Ardelean, județul Neamț
- Număr anunț
- SCN1164819
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT (CUI 2614414)
- Furnizor / câștigător
- LKW PKW OMNIBUS CENTER - BUCURESTI SRL (CUI 13670924)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.000 RON
- Valoare atribuită
- 635.400 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2025 16:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1123522
- Termen limită
- 14.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249318
Documente
Documentația de atribuire
- 02. CS_BA_UNIMOG.pdf.p7s
- 03. Formulare_BA_UNIMOG.docx.p7s
- 04. Clauze contractuale_BA_UNIMOG.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249318.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LKW PKW OMNIBUS CENTER - BUCURESTI SRL CUI RO 13670924
Valoare atribuită
635.400 RON
din 650.000 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 14.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.