Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE - PAINE - LA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CUVIOASA PARASCHEVA IASI

Număr anunț
SCN1164818
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
Furnizor / câștigător
MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.000 RON
Valoare atribuită
62.000 RON
Data publicării
02.07.2025 16:41
Anunț de atribuire
SCNA1123884
Termen limită
11.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249440

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

62.000 RON

din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.