Atribuită
Anunț de participare
Servicii de generare decizii de impunere taxe si impozite locale, decizii calcul accesorii, tipărire acte administrativ – fiscale, utilizând sabloane standard și de expediere cu confirmare de primire a plicurilor
- Număr anunț
- SCN1164773
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Furnizor / câștigător
- ZIPPER SERVICES SRL (CUI 16723187)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.000 RON
- Valoare atribuită
- 420.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2025 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1125076
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249229
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Caiet sarcini.PDF.p7s
- 2 Contract - servicii generare decizii.pdf.p7s
- 3.1. Formular propunere tehnica.docx.p7s
- 3.2. Formular propunere financiara.docx.p7s
- 3 Sectiunea Formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1249229.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187
Subcontractanți 1
EVOLUSYS SERVICES SRL CUI 26146990
Valoare atribuită
420.000 RON
din 420.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro