Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Bira, Judetul Neamț

Număr anunț
PC1003026
Autoritate contractantă
COMUNA BIRA (CUI 2613672)
Furnizor / câștigător
LUCRIS SERV SRL (CUI 9998240)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
250.000 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
04.07.2025 13:45
Anunț de atribuire
PCA1003044
Termen limită
21.07.2025 12:00
Documentație de atribuire
DF1249647

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LUCRIS SERV SRL CUI RO 9998240

Valoare atribuită

250.000 RON

din 375.000 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 125.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.