Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

„LOT 2: REABILITARE SI MODERNIZARE STRAZI IN ZONA DE NORD DIN BOCSA ROMANA, JUDETUL CARAS – SEVERIN”-REST DE EXECUTAT

Număr anunț
SCN1164935
Autoritate contractantă
ORASUL BOCSA (PRIMARIA ORASULUI BOCSA) (CUI 3227939)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI 26291604)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.819.929,23 RON
Valoare atribuită
1.711.190,65 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
04.07.2025 13:19
Anunț de atribuire
SCNA1125293
Termen limită
21.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249582

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604

Valoare atribuită

1.711.190,65 RON

din 1.819.929,23 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 108.738,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.