Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat
Camera de termoviziune
- Număr anunț
- SCN1164915
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.630 RON 36,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2025 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1124508
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249524
Documente
Documentația de atribuire
- Cerinte SSM si PM ANEXA la CS semnat el..pdf
- CS nr.30 din 27.05.2025 semnat el..pdf
- FisaDate_DF1249524.pdf
- Formulare si modele de documente.docx
- Propunere-financiara.xlsx
- Sect.IV - PROIECT DE CONTRACT-.docx
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NAMICON - TESTING SRL CUI RO 6769438
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MICRONIX PLUS SRL CUI RO 7996366
Valoare atribuită
6.630 RON
din 10.500 RON estimat
36,9%
Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 3.870 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.