Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat

Achizitie Structura si podium scena mobila

Număr anunț
SCN1165021
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
ADAMARIS SRL (CUI 11747177)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.126,05 RON
Valoare atribuită
275.000 RON 7,4% sub estimat
Data publicării
07.07.2025 15:48
Anunț de atribuire
SCNA1124017
Termen limită
16.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249817

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADAMARIS SRL CUI RO 11747177
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZEEDO MEDIA SRL CUI RO32062869

Valoare atribuită

275.000 RON

din 297.126,05 RON estimat 7,4%

Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 22.126,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.