Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Servicii de supraveghere a lucrărilor - Dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiții “Creșterea eficientei energetice a clădirii Caminului cultural Ghinda, municipiul Bistrița -”.

Număr anunț
SCN1165005
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
LUCIEN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 34617281)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.775,33 RON
Valoare atribuită
10.700 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
07.07.2025 10:58
Anunț de atribuire
SCNA1124367
Termen limită
17.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249686

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

10.700 RON

din 10.775,33 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 75,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.