Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
„Lubrifianti si vaseline pentru autovehiculele, utilajele si echipamentele apartinand DRDP Cluj”
- Număr anunț
- SCN1164984
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 5953148)
- Cod CPV
- 24951300-8 · Fluide hidraulice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249.169,75 RON
- Valoare atribuită
- 179.974 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2025 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1124202
- Termen limită
- 18.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249702
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.PDF.p7s
- Contract model.PDF.p7s
- FisaDate_DF1249702.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL CUI RO 5953148
Valoare atribuită
179.974 RON
din 249.169,75 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 69.195,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.