Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
REABILITARE RETEA DE ALIMENTARE CU APA STRADA ALEEA PARCULUI (PARC CANCICOV) MUNICIPIUL BACAU, JUDETUL BACAU
- Număr anunț
- SCN1165088
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- GAMSERV CONS SRL (CUI 38156989)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.248.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.023.961,01 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2025 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1125661
- Termen limită
- 25.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249977
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3.Conditii contractuale propuse.pdf.p7s
- 4.Formatele de prezentare a documentelor.doc.p7s
- Aviz CTE-PARC CANCICOV.pdf.p7s
- CU 482 DIN 26.06.2025.pdf.p7s
- D.A.L.I. reabilitare retea Parc Cancicov.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249977.pdf
- ParcCancicov20250624_144101.pdf.p7s
- ParcCancicov20250624_144121.pdf.p7s
- SKM_C224e25062413510.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GAMSERV CONS SRL CUI 38156989
Terți susținători 1
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FLUID PROJECT CONCEPT S.R.L. CUI 46890349
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Subcontractanți 3
CERAMICA STIL SRL CUI RO29317296
CONALID SRL CUI RO 10844872
TOP CADASTRU BUCOVINA S.R.L. CUI 33745886
Valoare atribuită
2.023.961,01 RON
din 2.248.850 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 224.888,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.