Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,4% sub estimat
Reactivi si consumabile de laborator pentru Centrele de cercetare - 3 loturi
- Număr anunț
- SCN1165066
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188.850,05 RON
- Valoare atribuită
- 93.726 RON 50,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2025 10:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1123728
- Termen limită
- 21.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1249805
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1. Anexa CS - LOT 1 - specificatii tehnice.docx.p7s
- 1.2. Anexa CS - LOT 2 - specificatii tehnice.docx.p7s
- 1.3. Anexa CS - LOT 3 - specificatii tehnice.docx.p7s
- 1. Caiet-de-Sarcini.docx.p7s
- 2. Formulare.docx.p7s
- 3.1. Anexa -Propunere-financiara.xlsx.p7s
- 3. Formular-oferta financiara.docx.p7s
- 4. Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- 5. Model-Contract-achizitie-Reactivi si consumabile de laborator pentru Centrele de cercetare.docx.p7s
- FisaDate_DF1249805.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 188.850,05 RON Adjudecat: 93.726 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Disciplina MEDICINA LEGALA / Centrul EtIGen | 123.200 RON | ANTISEL RO SRL | 77.916 RON ↓36,8% |
| 2 | Disciplina GENETICA/ Centrul GENOMICA – CCA 3228-7 | 49.220,05 RON | Anulat | — |
| 3 | Disciplina MEDICINA LEGALA / Centrul EtIGen- CMC 3229-40 | 16.430 RON | DEXTER COM S.R.L. | 15.810 RON ↓3,8% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
93.726 RON
din 188.850,05 RON estimat
50,4%
Adjudecat la 49,6% din estimat · economie 95.124,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.