Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Executie lucrari in cadrul obiectivului de investitii „MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AGRICOLE IN COMUNA SAMSUD, JUDETUL SALAJ

Număr anunț
SCN1165062
Autoritate contractantă
Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
Furnizor / câștigător
ALPINA BLAZNA SRL (CUI 14193947)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.603.947,56 RON
Valoare atribuită
4.109.428,82 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
08.07.2025 09:22
Anunț de atribuire
SCNA1126143
Termen limită
25.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249790

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALPINA BLAZNA SRL CUI RO14193947
Asociați 1
CITADIN PREST SA CUI RO 7774378
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RIPOSTA TRANS S.R.L. CUI RO10149426
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.109.428,82 RON

din 4.603.947,56 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 494.518,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.