În evaluare
Anunț de participare
Furnizare de dezinfectanti
- Număr anunț
- CN1083227
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203.133 RON
- Data publicării
- 09.07.2025 13:00
- Termen limită
- 21.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 448233-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249822
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.