Atribuită Anunț de participare

Servicii de tipărire Buletin de avizare a restricțiilor de viteză (BAR) – SRTFC Iași

Număr anunț
SCN1165110
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.622 RON
Valoare atribuită
26.622 RON
Data publicării
09.07.2025 08:45
Anunț de atribuire
SCNA1125038
Termen limită
22.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249974

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

26.622 RON

din 26.622 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.