Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Asigurarea infrastructurii TIC( sisteme inteligente de management local)
- Număr anunț
- SCN1165220
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL (CUI 10413772)
- Cod CPV
- 48100000-9 · Pachete software pentru industrie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459.160 RON
- Valoare atribuită
- 457.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 17:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1128296
- Termen limită
- 01.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1248658
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf
- contract.pdf
- Descriere investitie.pdf
- FisaDate_DF1248658.pdf
- formular.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL CUI RO 10413772
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GEODATA SERVICES S.R.L. CUI 40188478
Valoare atribuită
457.000 RON
din 459.160 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.