Atribuită
Anunț de participare
Furnizare utilaje pentru modernizarea Pepinierei Silvice Fetesti din cadrul Direcției Silvice Ialomita
- Număr anunț
- CN1083321
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.748 RON
- Valoare atribuită
- 220.719,31 RON
- Data publicării
- 10.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153721
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 448800-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249884
Documente
Documentația de atribuire
- contract furnizare.doc PNRR.doc.p7s
- CS UTILAJE.pdf.p7s
- DECL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249884.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 220.748 RON Adjudecat: 220.719,31 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare instalatie de erbicidat | 24.528 RON | CRISMONI GENERAL COM | 24.500 RON ↓0,1% |
| 2 | Furnizare tamburi de irigat | 196.220 RON | IPSO S.R.L. | 196.219,31 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Valoare atribuită
220.719,31 RON
din 220.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro