Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Bonuri carburant BVCA pentru persoane cu dizabilitati
- Număr anunț
- CN1083302
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 860.924,37 RON
- Valoare atribuită
- 819.180 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157755
- Termen limită
- 12.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 449066-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249943
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini BVCA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249943.pdf
- Formulare procedura.doc.p7s
- instructiuni ofertanti BVCA.pdf.p7s
- model contract BVCA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
819.180 RON
din 860.924,37 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 41.744,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.