Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Renovare energetică a Spitalului de Psihiatrie „Elisabeta Doamna” Galați, Corpul C20, strada Traian nr.290 - Lucrări suplimentare
- Număr anunț
- SCN1165203
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- ROVIS LIDER SRL (CUI 12430567)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331.079,03 RON
- Valoare atribuită
- 330.099,65 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 15:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1124806
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250153
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- DS 4-101923-signed.pdf
- F3 FARA VALORI-102755-signed.pdf
- FisaDate_DF1250153.pdf
- Model contract .docx.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROVIS LIDER SRL CUI RO 12430567
Valoare atribuită
330.099,65 RON
din 331.079,03 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 979,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.