Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Proiectare si executie execuție lucrări pentru obiectivul de investiții ,,Construire platformă destintată gestionarii gunoiului de grajd în comuna Castelu, județul Constanța "
- Număr anunț
- SCN1165197
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMUNA CASTELU (CONSILIUL LOCAL CASTELU) (CUI 4515735)
- Furnizor / câștigător
- ATC ARCHITECTURE EXPERT S.R.L. (CUI 40554625)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.849.445,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.840.535,92 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2025 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1131086
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 20.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250189
Date din SEAP (anunțul SCN1165197), prelucrate de Licitor · actualizat la 10.07.2025.
Documente
Documentația de atribuire
- 12.1. CU NR. 57 - PGG CASTELU-6 pg (1).pdf.p7s
- 12.2 SF PGG CASTELU - bun.pdf.p7s
- 4. Sectiunea Formulare si modele documente-semnat.doc.p7s
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250189.pdf
- Formular PROPUNERE TEHNICA.odt.p7s
- Proiect contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATC ARCHITECTURE EXPERT S.R.L. CUI 40554625
Subcontractanți 1
DIGITEL SERVICE SRL CUI RO15208507
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FEROCOM SRL CUI RO 2752140
Subcontractanți 1
BITCOM IOT S.R.L. CUI 44562876
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ALCON GRUP 2001 SRL CUI RO 14293504
Asociați 1
B.A.L.C. PROIECT CONSTRUCT DESIGN SRL CUI 28560636
Subcontractanți 6
AD MEP ENGINEERING SRL CUI RO36628570
ALERT GUARD TEHNIC S.R.L. CUI 50191195
DRILLING WATER INDUSTRY S.R.L. CUI RO41388741
MARENCO EL SRL CUI 35850276
PAIZAN ENGINEERING S.R.L. CUI 38645233
GERICOM INDUSTRY SUPPORT SRL CUI ro31598924
Valoare atribuită
1.840.535,92 RON
din 1.849.445,48 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 8.909,56 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de dese…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala