Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat

Dotări - Reabilitare, modernizare, extindere și dotare Școala Carol I, construire și dotare Sală de Sport pentru învățământul general obligatoriu, reabilitarea și dotarea Grădiniței, cod SMIS 324253

Număr anunț
SCN1165190
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
MANGUSTA SRL (CUI 18955531)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594.341 RON
Valoare atribuită
296.792 RON 50,1% sub estimat
Data publicării
10.07.2025 12:46
Anunț de atribuire
SCNA1124255
Termen limită
28.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 594.341 RON Adjudecat: 296.792 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotări pentru laborator fizică 95.735 RON Anulat
2 Dotări pentru laborator chimie 48.250 RON Anulat
3 Dotări pentru laborator biologie 56.417 RON Anulat
4 Dotări pentru laborator geografie 27.050 RON Anulat
6 Dotări cu mobilier 350.240 RON MANGUSTA 280.192 RON ↓20,0%
7 Alte dotari 16.649 RON S.C. TRANSLIMA SRL S.R.L. 16.600 RON ↓0,3%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

296.792 RON

din 594.341 RON estimat 50,1%

Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 297.549 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.