Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat

Furnizare materiale sanitare si de constructii, conform loturilor de la 1 la 3

Număr anunț
SCN1165183
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579.899,15 RON
Valoare atribuită
469.115 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
10.07.2025 10:50
Anunț de atribuire
SCNA1124830
Termen limită
30.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250020

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 579.899,15 RON Adjudecat: 469.115 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 furnizare materiale sanitare si de constructii pentru proiectul… 133.008,40 RON M&M FRIMAR 132.908 RON ↓0,1%
2 furnizare materiale sanitare si de constructii pentru proiectul… 336.428,57 RON M&M FRIMAR 336.207 RON ↓0,1%
3 furnizare materiale sanitare si de constructii pentru proiectul… 110.462,18 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794

Valoare atribuită

469.115 RON

din 579.899,15 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 110.784,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.