Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Achizitie lucrari de constructii a proiectului cu titlul ,,Renovare energeticia a cladirilor rezidentiale din Municipiul Tecuci - blocul E3A", Cod SMIS 320435

Număr anunț
SCN1165265
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
Furnizor / câștigător
PAVMIR AGRO SRL (CUI 24735662)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.673.623,28 RON
Valoare atribuită
10.633.218,35 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
11.07.2025 13:55
Anunț de atribuire
SCNA1125385
Termen limită
28.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250283

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PAVMIR AGRO SRL CUI RO 24735662
Asociați 1
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Subcontractanți 3
GAZTERM PROIECT SRL CUI RO 13850801
SOWIENS S.R.L. CUI RO 4322041
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 1
DAS SRL CUI 1986070
Subcontractanți 3
GEO-STING SRL CUI RO 5578740
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTIA SA CUI RO 5515474
Terți susținători 1
RECON SI DOJE SRL CUI RO 3145464

Valoare atribuită

10.633.218,35 RON

din 10.673.623,28 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 40.404,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.