Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Achiziția de echipamente si materiale bucatarie în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN ORAȘUL BUFTEA, JUDEȚUL ILFOV”
- Număr anunț
- CN1083350
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
- Furnizor / câștigător
- VELVET CONSULTING S.R.L. (CUI 42563646)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.215,72 RON
- Valoare atribuită
- 157.390 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159621
- Termen limită
- 20.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 454137-2025
- Documentație de atribuire
- DF1249964
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract model.pdf.p7s
- FisaDate_DF1249964.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Formulare propunere tehnica.pdf.p7s
- Instructiuni.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 173.215,72 RON Adjudecat: 157.390 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale si accesorii bucătărie | 88.330 RON | VELVET CONSULTING | 78.490 RON ↓11,1% |
| 2 | Echipamente bucătărie | 84.885,72 RON | VELVET CONSULTING | 78.900 RON ↓7,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VELVET CONSULTING S.R.L. CUI 42563646
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. CUI 41568246
Valoare atribuită
157.390 RON
din 173.215,72 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 15.825,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.