Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Contract de furnizare echipamente informatice- finanțat prin proiectul depus pe PNRR/2023/C7/MS/I3.3/Investiții în sistemele informatice și în infrastructura digitală a unitățiilor sanitare publice
- Număr anunț
- CN1083359
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.611.092,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.369.162,06 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155959
- Termen limită
- 14.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 453038-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250036
Documente
Documentația de atribuire
- 20250630_N_A-2316-CaietSarcini-[02534].pdf.p7s
- 20250630_N_A2453-Modeldeformulare-[02534].docx.p7s
- 20260630_N_A-2452-ClauzeContractuale-[02534].pdf.p7s
- FisaDate_DF1250036.pdf
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 1.611.092,24 RON Adjudecat: 1.369.162,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr. 1 -Stație informatica medicală mobilă, compactă, sistem… | 681.492 RON | IT GENETICS | 691.288 RON |
| 2 | Lot nr. 2-Tablete medicale cu cititor de coduri de bare integrat | 876.320 RON | S.C. QUARTZ MATRIX S.R.L. | 672.274,06 RON ↓23,3% |
| 3 | Lot nr. 3 Imprimantă brățări | 8.600 RON | — | |
| 4 | Lot nr. 4-Scanner 2D | 7.518 RON | — | |
| 5 | Lot nr. 5- Terminal mobil+cradle încărcare+cablu USB | 25.754 RON | — | |
| 6 | Lot nr. 6-Imprimantă pentru etichetarea mijloacelor fixe | 5.418,24 RON | — | |
| 7 | Lot nr. 7-Ecrane/monitoare afișare traseul pacientului UPU | 5.990 RON | IXODRON | 5.600 RON ↓6,5% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IT GENETICS S.A. CUI RO 21310535
Valoare atribuită
1.369.162,06 RON
din 1.611.092,24 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 241.930,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.