Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,7% sub estimat
Achiziția de produse (ramase de achizitionat) necesare dotării privind obiectivul de investiții „Consolidarea, modernizarea si dotarea Scolii Profesionale din strada Republicii 318 (fosta nr 392) din cadrul Colegiului Tehnic ,,Alexandru Ioan Cuza``
- Număr anunț
- SCN1165233
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- REINIGUNG S.R.L. (CUI 38552070)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.204,40 RON
- Valoare atribuită
- 34.900 RON 86,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2025 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1125864
- Termen limită
- 23.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250197
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 2. Formular Clauze contractuale.pdf.p7s
- 3. FORMULARE achizitie dotari Scoala Profesionala.docx.p7s
- 4. Fisa tehnica LOT 1.pdf.p7s
- 5. Fisa tehnica LOT 2.pdf.p7s
- 6. Fise tehnice LOT 3.pdf.p7s
- 7. Fisa tehnica LOT 4.pdf.p7s
- 8. Fise tehnice LOT 5.pdf.p7s
- 9. Fise tehnice LOT 6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250197.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 263.204,40 RON Adjudecat: 34.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare automobil educaţional complet funcţional cu circuit d… | 147.142,50 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare echipament Sinutrain-sistem de simulare /pregatire op… | 47.821,18 RON | Reinigung | 34.900 RON ↓27,0% |
| 3 | Furnizare Materiale didactice | 4.431,72 RON | Anulat | — |
| 4 | Furnizare Butelie | 188,06 RON | Anulat | — |
| 5 | Furnizare echipamente Catedra de Textile | 48.382,37 RON | Anulat | — |
| 6 | Furnizare echipamente de laborator | 15.238,57 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REINIGUNG S.R.L. CUI RO38552070
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
34.900 RON
din 263.204,40 RON estimat
86,7%
Adjudecat la 13,3% din estimat · economie 228.304,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.