Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1165330
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 587.600 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2025 12:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1126623
- Termen limită
- 28.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250366
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Buldoexcavator -semnat.pdf.p7s
- Contract de achizitie - draft-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250366.pdf
- Modele de formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
587.600 RON
din 588.235,29 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 635,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.