Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

FURNIZARE GHIDAJE DE LEMN PENTRU PUȚURI

Număr anunț
SCN1165309
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
IULIAN TRANSFOR SRL (CUI 28125640)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.744 RON
Valoare atribuită
27.553,26 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
14.07.2025 08:59
Anunț de atribuire
SCNA1124687
Termen limită
30.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250317

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IULIAN TRANSFOR SRL CUI RO 28125640

Valoare atribuită

27.553,26 RON

din 27.744 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 190,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.