Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

Gaze industriale și butelii de gaze

Număr anunț
SCN1165303
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24100000-5 · Gaze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.432 RON
Valoare atribuită
195.048,50 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
14.07.2025 08:17
Anunț de atribuire
SCNA1126870
Termen limită
01.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249771

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529

Valoare atribuită

195.048,50 RON

din 221.432 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 26.383,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.