Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție Sistem pentru videodocumentare, videomanagement si videostreaming
- Număr anunț
- CN1083504
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 32223000-2 · Aparate de transmisie video (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498.204,52 RON
- Valoare atribuită
- 497.890 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157751
- Termen limită
- 22.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 459822-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250321
Documente
Documentația de atribuire
- 06_LD_2025_Caiet_sarcini-semnat.pdf.p7m
- 06_LD_2025_Formular_oferta_financiara-semnat.doc.p7m
- 06_LD_2025_Formular_oferta_tehnica-semnat.docx.p7m
- 06_LD_2025_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- 06_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1250321.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIVARTIX SRL CUI 36779590
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NISTOLA SRL CUI 42485610
Valoare atribuită
497.890 RON
din 498.204,52 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 314,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.