Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Furnizare cartuse toner si cartuse cerneala pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale si faxuri

Număr anunț
SCN1165374
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.883 RON
Valoare atribuită
293.511,50 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
15.07.2025 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1124936
Termen limită
29.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250449

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

293.511,50 RON

din 310.883 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 17.371,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.