Atribuită Cumpărare directă

Casete radiologice cu ecrane intesificatoare 35x35cm - KO400 verde

Număr anunț
DA35863536
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33124210-0 · Echipamente de radiodiagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.825 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.825 RON