Atribuită
Anunț de participare
Infrastructură de procesare
- Număr anunț
- SCN1165469
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636.142,56 RON
- Valoare atribuită
- 636.142,56 RON
- Data publicării
- 16.07.2025 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1126074
- Termen limită
- 06.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250713
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- FisaDate_DF1250713.pdf
- Formulare_semnat.pdf
- Proiect contract de furnizare_semnat.pdf
- Specificatii tehnice_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. CUI RO 27895927
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
636.142,56 RON
din 636.142,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro