Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare "Echipamente medicale pentru Sectia de Neonatologie" in cadrul proiectului ” Dotarea Sectiei de Neonatologie a Spitalului Clinic Județean Mureș
- Număr anunț
- CN1083533
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.401 RON
- Valoare atribuită
- 49.400 RON
- Data publicării
- 16.07.2025 10:40
- Anunț de atribuire
- CAN1158560
- Termen limită
- 19.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 463694-2025
- Documentație de atribuire
- DF1250489
Documente
Documentația de atribuire
- Echipamente neonatologie -Caiet-de-Sarcini-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1250489.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA -semnat-semnat.docx.p7m
- MODEL contract achizitie aparatura PNRR (1)-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
49.400 RON
din 49.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro