Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat
Achizitionare diverse alimente (3 loturi)
- Număr anunț
- SCN1165492
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- ANDROMI COM SRL (CUI 5198520)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533.682,50 RON
- Valoare atribuită
- 354.961,21 RON 33,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2025 07:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1125324
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250701
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 3. Formulare si modele-semnat.doc.p7s
- 4. Formular-propunere-tehnica-semnat.docx.p7s
- 5. Propunere de contract ordin-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250701.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 533.682,50 RON Adjudecat: 354.961,21 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitionare produse de origine animala, carne si produse din … | 249.725 RON | ANDROMI COM | 171.249 RON ↓31,4% |
| 2 | Achizitionare diverse produse lactate | 134.900 RON | LECONFEX S.R.L. | 98.000 RON ↓27,4% |
| 3 | Achizitionare diverse produse alimentare | 149.057,50 RON | S.C. ROMICS S.R.L. | 85.712,21 RON ↓42,5% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
354.961,21 RON
din 533.682,50 RON estimat
33,5%
Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 178.721,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.