Atribuită
Anunț de participare
Sistem terestru fix de scanare Lidar
- Număr anunț
- SCN1165575
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
- Furnizor / câștigător
- GISCAD SRL (CUI 8763440)
- Cod CPV
- 38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.866 RON
- Valoare atribuită
- 312.866 RON
- Data publicării
- 18.07.2025 14:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1124615
- Termen limită
- 30.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250972
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GISCAD SRL CUI 8763440
Valoare atribuită
312.866 RON
din 312.866 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro