Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat

Agenti diagnostici pentru medicina nucleara

Număr anunț
SCN1165542
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
S & S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944898)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338.188 RON
Valoare atribuită
252.860 RON 25,2% sub estimat
Data publicării
18.07.2025 07:33
Anunț de atribuire
SCNA1125534
Termen limită
30.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250849

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 338.188 RON Adjudecat: 252.860 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Truse (kituri) de legare pentru scintigrafii osoase (HDP) 143.000 RON
2 Truse (kituri) de legare pentru scintigrafii renale la copii (M… 40.840 RON Anulat
3 Truse (kituri) de legare pentru scintigrafii renale dinamice la… 34.320 RON
4 Truse (kituri) de legare pentru scintigrafii renale statice (DM… 64.700 RON S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 252.860 RON
5 Truse (kituri) de legare pentru efectuarea scintigrafiilor de c… 19.968 RON
6 Truse (kituri) de legare pentru scintigrafii ale sistemului lim… 35.360 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FIDELIO FARM SRL CUI RO 15399342

Valoare atribuită

252.860 RON

din 338.188 RON estimat 25,2%

Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 85.328 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.