Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE TRANSPORT VIDEO LAYER 2
- Număr anunț
- SCN1165666
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.280 RON
- Valoare atribuită
- 35.280 RON
- Data publicării
- 21.07.2025 16:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1125085
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251088
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251088.pdf
- Formulare si modele de documente internet.doc.p7s
- Model Contract servicii de transport video.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
35.280 RON
din 35.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro