Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat

Executia lucrarilor de constructie a drumului de exploatare agricola in comuna Unirea, judetul Calarasi.

Număr anunț
SCN1165659
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
Furnizor / câștigător
TELPRON COMEX SRL (CUI 7428714)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.473.920,20 RON
Valoare atribuită
4.096.009,77 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
21.07.2025 15:39
Anunț de atribuire
SCNA1131644
Termen limită
11.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251111

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELPRON COMEX SRL CUI RO 7428714
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI RO16815019
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.096.009,77 RON

din 4.473.920,20 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 377.910,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.