Atribuită Anunț de participare

Furnizare aparatură medicală și echipamente medicale

Număr anunț
CN1083696
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877.310,92 RON
Valoare atribuită
1.877.287 RON
Data publicării
21.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156343
Termen limită
25.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
476386-2025
Documentație de atribuire
DF1250865

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 1.877.310,92 RON Adjudecat: 1.877.287 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 APARAT DE ANESTEZIE SI MONITOR FUNCTII VITALE COMPATIBILE RMN 500.000 RON PAPAPOSTOLOU S.R.L 500.000 RON
2 Ecograf portabil cu ecran tactil 423.529,41 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 423.528 RON
3 Aparat de ventilație mobil 403.361,34 RON S.C. MEDITECH S.R.L. S.R.L. 403.359 RON
4 Sterilizare (Sterilizator cu abur, capacitate 600 litri și Masi… 550.420,17 RON RAFI MEDICAL 550.400 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.877.287 RON

din 1.877.310,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.