Atribuită
Anunț de participare
Dispozitive de punctie venoasa si prelevare de sange
- Număr anunț
- SCN1165640
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523.822,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.095.291,20 RON
- Data publicării
- 21.07.2025 11:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1124406
- Termen limită
- 05.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250976
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI .docx.p7s
- FisaDate_DF1250976.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- model acord-cadru de furnizare .docx.p7s
- Model contract subsecvent .docx.p7s
- Modele formulare fl.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
2.095.291,20 RON
din 523.822,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro