Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat
SULFAT ALUMINIU - 280 TONE
- Număr anunț
- SCN1165634
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24313123-9 · Sulfat de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434.000 RON
- Valoare atribuită
- 397.600 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2025 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1124974
- Termen limită
- 01.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1250858
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Sulfat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1250858.pdf
- formular contract-semnat.doc.p7s
- Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
397.600 RON
din 434.000 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 36.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.