Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
CLOR LICHID, HIPOCLORIT DE SODIU ȘI HIDROXID DE SODIU
- Număr anunț
- SCN1165612
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958.330 RON
- Valoare atribuită
- 1.896.360 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2025 08:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1125403
- Termen limită
- 04.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251007
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT FURNIZARE PRODUSE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251007.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
1.896.360 RON
din 1.958.330 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 61.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.